GEYSER

VODNé FILTRE PRE NÁROčNÝCH

TYPHOON A TYPHOON XL - VÝKONNÉ AUTOMATICKÉ FILTROVANIE VŠETKEJ VODY VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

Náš filtračný systém Typhoon sa pripája k hlavnému vstupu vášho domu a rýchlo čistí všetku vodu, ktorá ním preteká.

Tieto systémy sú založené na našej pozoruhodne výkonnej filtrácií ARAGONOM, ktorá má štvorstupňový prístup k odstráneniu nečistôt z vody.

Geyser Eco - filter pod drez najlepší filter na pitnú vodu pre váš domov

Eco je nainštalované pod umývadlom (zvyčajne v kuchyni) a automaticky filtruje všetku vodu, ktorá tečie z kohútika. To vám dáva skvelú, čistú a zdravú vodu, doslova z kohútika.

Využíva rovnakú výkonnú aragonskú technológiu ako systém Typhoon , len v menšej veľkosti.

GEYSER - ULTRA BIO OSVEDČENÁ 100% ÚČINNÁ VÝKONNÁ ČISTENIE PITNEJ VODY

Geyser ULTRA- BIO  je revolučný filter na pitnú vodu. Trojstupňový systém čistí pitnú vodu s preukázanou 100% účinnosťou, čo znamená úplnú ochranu pred baktériami, vírusmi a ďalšími.

Systém je k dispozícii v niekoľkých variantoch, ktoré vyhovujú špecifickým požiadavkám na vodu.

ARAGON

Unikátny iónomeničový polymér, bezkonkurenčný po celom svete z hľadiska kvality čistenia vody a rozsahu odstránených nečistôt. Používa sa vo väčšine stacionárnych domácich trojstupňových filtrov GEYSER, v kohútikových dýzach a stolových filtroch. Kazety ARAGON sú tiež zastúpené medzinárodnými štandardnými verziami 10 ”SL, 10” BB a 20 ”BB na integráciu do hlavných filtrov.

TECHNOLÓGIE

FILTRAčNé METÓDY

APLIKáCIE

JEDINEčNý PATENTOVANý FILTRAčNý MATERIáL  

V súčasnosti má technológia sériovej výroby tohto materiálu iba spoločnosť Geyser. SGS-polyméry sú radikálne nový materiál kombinujúci tri typy filtrácie: mechanickú, sorpčnú a iónovú filtráciu.

Žiadny zo známych sorpčných materiálov nemôže odstrániť také široké spektrum chemických zlúčenín, aké SGS-polyméry dokážu.

GEYSER PLUS - filter je určený na moderné čistenie mestskej studenej vody doma i na cestách.

GEYSER PLUS je malé, ale má veľký potenciál a pochádza z novej generácie aragónskych nanotechnologických  filtrov, čo je ruská technológia a medzinárodný patent spoločnosti Geyser.

filtračná kanvica Geyser mini -
Vďaka použitiu filtračného materiálu CATALON voda neobsahuje chlór, hrdzu a iné nečistoty.

Geyser Mini  je menšia varianta filtračnej kanvice, vhodná do práce alebo na cesty, prípadne pre jedného človeka v domácnosti. Čistí mestskú a vrtnú vodu z rôznych nečistôt – chlóru, organických látok, železa, ťažkých kovov atď.  Dostupná je v niekoľkých farbách. 

 

filtračná kanvica Geyser hercules - Vďaka použitiu filtračného materiálu CATALON voda neobsahuje chlór, hrdzu a iné nečistoty.

Geyser Hercules je filtračná kanvica , ktorá je svojim objemom vhodná pre rodinu. Čistí mestskú a vrtnú vodu z rôznych nečistôt – chlóru, organických látok, železa, ťažkých kovov atď.  Dostupná je v niekoľkých farbách

Pri výbere správnych filtrov a úprav Vám radi poradíme. Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.