PRE čISTé OVZDUšIE JE TU NEUTRALIZáTOR PACHOV

ZEOLAIR AP-30
čISťIč OVZDUšIA 

Zeolair je riešením pretrvávajúcich pachov na viacerých miestach. Čistenie vzduchu je dodatok k zlepšeniu kvality vášho vnútorného vzduchu. Môže ho ľahko použiť ktokoľvek v každej krajine na svete. Odlepením prúžku vaku Zeolair prečistíte vzduch kdekoľvek.

čo je zeolair

Zeolair je čistič životného prostredia. Každé vrecko bezpečne neutralizuje nežiaduce pachy. Produkt, ktorý udržuje životné prostredie zdravé a čerstvé

ako a kde funguje zeolair

Vrecko je možné zavesiť pomocou príchytky do auta, toalety alebo na miesto pre domáce zvieratá. Kamienky priťahujú zápach na obmedzených miestach oxidáciou, na rozdiel od iných výrobkov, ktoré zápach dočasne maskujú.

čo dokáže zeolair

Zeolair je schopný neutralizovať pachy z moču, výkalov, tabakového dymu, plesne a domácich miláčikov.Štandardné použitie je bezpečné pre ľudí i domáce zvieratá

Zeolair – jedinečné zloženie

  • Aktívnou zložkou Zeolairu je oxid chloričitý, ktorý sa uvoľňuje menej ako 0,1 mg / m3 v 1-5 m3 priestoru.
  • Vrecko obsahuje tri prírodné zeolity: Montmorillinit, modifikovaný zeolit, kremelinu.
  • Vrecko obsahuje zeolity, ktoré majú schopnosť iónovej výmeny, sú schopné absorbovať nežiaduce molekuly v tesnej blízkosti vaku

Škatuľa Zeolair obsahuje:

* 4 vrecká Zeolair AP-030 (12×10 cm)

* závesné spony (4) a lepiaca páska

Jedno vrecko čistí priestor 1 – 5 m3. Efektívny dosah je 2 až 3 metre

 

Zeolity Zeolairu sú napustené chloritanom sodným. Uvoľňovanie 0,1 mg / m3 oxidu chloričitého v priestore s objemom 1 – 5 m3 je udržované po dobu 30 dní.

Hotelové izby

Kúpeľňa

Verejné toalety

Domáca toaleta

Zvieratá v dome

Chladnička

Motorové vozidlo

Kancelárie

Sociálne zariadenia

Sklad potravín

Odpadkový kôš

Cigaretový dym

 Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného                                                 poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.