PRE čISTÚ VODU VšADE NA CESTáCH I V PRíRODE

AQUAPROVE
RIEšENIE NA DEZINFEKCIU PITNEJ VODY

Tablety na čistenie pitnej vody Aquaprove sú bezpečné a jednoduché riešenie poskytovania čistej pitnej vody všade, kam vás život zavedie. Ideálne pre medzinárodných cestujúcich, táborníkov a pracovníkov v zahraničí.

NSF

Náš produkt bol testovaný jednou z najuznávanejších nezávislých certifikačných organizácií, ktorá v súčasnosti existuje. Cenia si ho spotrebitelia, výrobcovia, maloobchodníci a regulačné agentúry po celom svete. 

čO DOKážE AQUAPROVE

Aquaprove premení potenciálne nečistú vodu na čistú, bezpečnú a pitnú vodu bez chuti behom niekoľkých minút. Moderné vedecké pokroky nám umožnili vyrobiť výrazne účinný vodný roztok oxidu chloričitého, ktorý rýchlo a dôkladne eliminuje škodlivé patogény a parazity. 

AQUAPROVE
JE INÝ V POROVNANí S CHLÓROM

 

 

 

 

 

Aquaprove dodáva odlišnú metódu na dezinfekciu vody pomocou aktívnej časti oxidu chloričitého. Vďaka šumivej tablete sa ľahšie  aplikuje. Chuť a vôňa vody nie sú ovplyvnené pri bežnom dávkovaní na čistenie pitnej vody. Aquaprove účinkuje pri teplotách vyšších ako 45 ° C, je menej ovplyvňovaný zmenami hodnôt PH a je aktívny proti veľmi širokému spektru patogénov. Aquaprove potrebuje 1-3 minúty na zničenie mikrobiologickej kontaminácie v znečistenej vode.

 

ZLOžENIE
AQUAPROVE

 

 

 

 

 

Aktívnou zložkou Aquaprove je oxid chloričitý, čo robí Aquaprove veľmi efektívnym produktom na čistenie vody, ktorý prevyšuje všetky dezinfekčné prostriedky chlórového typu. Koncept Aquaprove ponúka vynikajúcu metódu na elimináciu škodlivých parazitov a patogénov vrátane E-coli, Salmonella, Guardia, Staphylococcus a Listeria. Na mieste sú tiež postarané a zabité vírusy, prvoky a kryptosporídium. AquaProve vyniká bezpečnosťou, efektívnosťou, ľahkým protokolom a nízkymi nákladmi.

.

 

AQUAPROVE JE SCHVáLENý

PRODUKT NA čISTENIE PITNEJ VODY 

 

 

 

 

 

 

Tablety Aquaprove sú certifikované podľa noriem NSF.60 pre pitnú vodu a negenerujú škodlivé dezinfekčné vedľajšie produkty (DBP). Spoločnosť NSF International je akreditovaná Americkým národným normalizačným inštitútom (ANSI) a vyvinula viac ako 50 štandardov v rámci verejného zdravia a bezpečnosti. NSF je nezávislá nezisková organizácia, ktorá certifikuje výrobky a píše normy pre potraviny, vodu a spotrebný tovar (www.nsf.org). Oxid chloričitý je uvedený v zozname WHO v pokynoch pre dezinfekciu pitnej vody.

 

 Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného                                                 poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.