GEYSER PLUS

Geyser PLUS filter používa filtračný materiál ARAGON, ktorý dokáže čistiť vodu od aktívneho chlóru, ropných produktov, železa, solí tvrdosti, ťažkých kovov a dokonca aj vírusov vrátane hepatitídy A a ďalších škodlivých látok.

Geyser PLUS

Geyser PLUS filter sa inštaluje priamo na vodovodný kohútik. Je jednoduché ho nainštalovať doma i na cestách, kde chcete zlepšiť kvalitu vody.  Odklápanie prúdu vody je vykonávané prepínačom (na filtrovanie alebo do drezu). Dýza je vybavená filtračnou vložkou vyrobenou z materiálu Aragon, ktorý poskytuje vysoko kvalitné čistenie vody, odstraňuje karcinogénne a organické zlúčeniny, chlór, železo, ťažké kovy, dusičnany, pesticídy a mikroorganizmy. 

 

Revolučný patentovaný prevodník závitov na zníženie intenzity filtrovanej vody vo vodnom filtri Geyser Plus. Navrhnuté na zabezpečenie správneho prietoku vašej filtrovanej vody. Exkluzívny patent na integrovaný produkt malých rozmerov so skutočne obrovským potenciálom.

Náplň Aragon

Použitie a výmena filtračného materiálu

Patentovaný filtračný materiál ARAGON – mikroporézny iónomeničový polymér.

Pretože zloženie vody a frekvencia použitia filtra sú v každej situácii rôzne, výmena filtračného materiálu sa uskutoční odhadom množstva vody tečúcej z kohútika. Čím nižší je prietok vody, tým viac nečistôt sa hromadí vo filtračnom materiáli.

ARAGON je schopný čistiť vodu pôsobením troch rôznych spôsobov:
– čistí vodu od mechanických nečistôt (hrdza, kal, piesok, íl),       chlóru, železa, karcinogénnych látok.
– štruktúra tunela ARAGON zachytáva nečistoty vo vode a zabraňuje ich vniknutiu do čistej vody.
– mení minerálnu štruktúru vo vode – vápenaté soli sa premieňajú na aragonit (aragonit – forma vápnika, ktorú môže telo ľahko absorbovať).

Zlepšuje farbu a chuť vody a odstraňuje nepríjemné pachy.

Životnosť náplne ARAGON  300- 500 l
Celkový zdroj ARAGON – 3000 l
Teplota čistenia vody – + 40C
Filtračná rýchlosť – 1,5 l / min
Požadovaný tlak vody – 0,5

Pri výbere správnych filtrov a úprav Vám radi poradíme. Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme len ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty a služby nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com