Geyser – ultra bio

Trojstupňový systém čistí pitnú vodu s preukázanou 100% účinnosťou

Geyser- ultrA bio

ZARUČENÉ ODSTRÁNENIE VÍRUSOV

Vďaka patentovanej technológii Electrosorb odstraňujú filtre Geyser Bio všetky vírusy a baktérie z vody. Jeho účinnosť bola znovu a znovu preukázaná poprednými ruskými a európskymi výskumnými strediskami vrátane Pasteurovho inštitútu vo Francúzsku.

DVOJITÁ OCHRANA

Geyser Ultra Bio poskytuje optimálnu kombináciu najspoľahlivejších materiálov na filtráciu vody z domácností Aragon Bio a Disrupter (Ahlstrom, USA). Kombinácia kaziet zaručuje najlepšiu kvalitu filtrácie, dlhšiu životnosť, úplné odstránenie škodlivých látok a skvelú chuť čistej vody.

SPOĽAHLIVÉ A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Geyser Ultra Filter sa ľahko používa a výmena kaziet je veľmi jednoduchá. Teleso filtra je vyrobené z potravinárskeho plastu a päťkrát vydrží tlak, ktorý prevyšuje pracovný tlak. Inštaluje sa pod drez ako ochrana  pitnej vody . Vďaka špeciálnemu trojstupňovému  zloženiu a poradiu filtračných materiálov odstráni z vody 100% nečistôt a baktérií. 

 

použité filtračné materiály

 

Filter na mechanické nečistoty: ochranná náplň vyrobená  z polypropylenu odstraňuje špinu a  micro nečistoty .

Aragon S-BIO:  zachováva v mäkšej vode potrebný vápnik 

Aragon 2-BIO:  odstraňuje tvrdé soli 

Aragon H-BIO:  znižuje tvrdosť a odstraňuje ťažké kovy

Disraptor:  filtračný materiál na báze nano-hliníkových vlákien vyrobený spoločnosťou        Ahlstrom,USA. Účinne odstraňuje vírusy, baktérie, bakteriálne cysty, humínové zlúčeniny a ťažké kovy.Testované podľa 42, 53, 61 štandardov NSF americkej národnej hygieny v mäkšej vode potrebný vápnik.

MMB:  tieto náplne sú vyrobené z kvalitných uhlíkových vlákien s väčšou absorpčnou plochou a predĺženou životnosťou v porovnaní s inými sorbentmi. Účinne odstraňujú organické a organické zlúčeniny chlóru, voľný chlór, nepríjemný zápach a cudziu chuť. Prísada striebra vo filtračnom materiáli zaisťuje bakteriostatický účinok.

BS: náplne BS sú určené na odstraňovanie nadmerných solí tvrdosti na báze potravinovej ionomeničovej živice z vody. Vlastnosť lôžka na odstránenie tvrdých solí môže byť obnovená jednoduchou regeneráciou pomocou soľanky. Používa sa vo filtroch GEYSER na čistenie tvrdej a supertvrdej vody. Okrem toho obsahuje WsFe zmes živíc ECOTAR pre efektívne odstránenie tvrdosti solí železa.

Pri výbere správnych filtrov a úprav Vám radi poradíme. Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.