TYPHOON A TYPHOON XL

Výkonné automatické filtrovanie vody v celej vašej domácnosti

Geyser typhoon

Hlavný filter GEYSER TYPHOON s náplňou ARAGON 3 je určený na komplexné odstránenie železa, ťažkých kovov, ropných produktov, chlóru a mechanických nečistôt z horúcej a studenej vody. Materiál ARAGON odstraňuje z vody všetky mikroorganizmy (baktérie, bakteriálne cysty). Ďalšia bakteriostatická ochrana sa dosiahne zavedením striebra v kovovej neumývateľnej forme do polyméru pomocou špeciálnej technológie.

Filter sa ľahko inštaluje na hlavný vodič. Výmena kazety nevyžaduje žiadne špeciálne kľúče. Filter má špeciálny ventil na odtok vody a otvor na inštaláciu tlakomeru.

Typy produktov

Typhoon 10 BB

• Filtruje až 25 litrov za minútu.

Typhoon 20 BB

• Filtruje až 50 litrov za minútu.

 

Náplň Aragon 3

Tieto systémy sú založené na našej pozoruhodne výkonnej technológií čistenia vody Aragonom, ktorá má štvorstupňový prístup k odstráneniu nečistôt z vody:

1 – Mechanická filtrácia

2 – Výmena iónov

3 – Sorpcia

4 – Dezinfekcia

Týmto sa odstráni:

 Suspendované častice, ako napríklad hrdza a nečistoty.

 Ťažké kovy vrátane olova a zinku.

 Chlór.

 Tvrdosť.

 Baktérie a vírusy.

Bez námahy získate čistú, zdravú a mäkkú vodu (so zachovaním  minerálov) na pitie, varenie, čistenie a umývanie.

OBJAVTE ŠPIČKOVÝ VÝKON FILTROVANIA

 

  • Vďaka iónovej výmene tvrdá voda zmäkne, bez použitia zmäkčovacích solí (pretože tie pridávajú sodík do vody, čo z nich robí menej zdravú možnosť).
  • Nedochádza k tvorbe vodného kameňa, voda je zdravšia pre vašu pokožku a vlasy a dá sa ľahko čistiť bez zanechania pruhov
  • Tento systém zaisťuje odstránenie obrovského množstva nečistôt pri zachovaní zdravých minerálov vo vode 
  • Odstraňuje sa takmer 100% chlóru, tiež pesticídy, suspendované častice, ťažké kovy, baktérie a vírusy…
  • Jednoducho povedané – bez ohľadu na to, či je váš aktuálny zdroj vody čistý alebo nie, to, čo získate po tom, čo prešiel cez filtračný systém Typhoon, je úžasne čistá voda v celom dome.

Pri výbere správnych filtrov a úprav Vám radi poradíme. Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.