GEYSER EURO

Geyser Euro filter používa filtračný materiál ARAGON, ktorý dokáže čistiť vodu od aktívneho chlóru, ropných produktov, železa, solí tvrdosti, ťažkých kovov a dokonca aj vírusov vrátane hepatitídy A a ďalších škodlivých látok.

Geyser EURO

Geyser-Euro filter sa inštaluje priamo na vodovodný kohútik. Je jednoduché ho nainštalovať doma i na cestách, kde chcete zlepšiť kvalitu vody.  Odklápanie prúdu vody je vykonávané prepínačom (na filtrovanie alebo do drezu). Dýza je vybavená filtračnou vložkou vyrobenou z materiálu Aragon, ktorý poskytuje vysoko kvalitné čistenie vody, odstraňuje karcinogénne a organické zlúčeniny, chlór, železo, ťažké kovy, dusičnany, pesticídy a mikroorganizmy. 

Náplň Aragon

Použitie a výmena filtračného materiálu

Patentovaný filtračný materiál ARAGON – mikroporézny iónomeničový polymér.

Pretože zloženie vody a frekvencia použitia filtra sú v každej situácii rôzne, výmena filtračného materiálu sa uskutoční odhadom množstva vody tečúcej z kohútika. Čím nižší je prietok vody, tým viac nečistôt sa hromadí vo filtračnom materiáli.

ARAGON je schopný čistiť vodu pôsobením troch rôznych spôsobov:
– čistí vodu od mechanických nečistôt (hrdza, kal, piesok, íl),       chlóru, železa, karcinogénnych látok.
– štruktúra tunela ARAGON zachytáva nečistoty vo vode a zabraňuje ich vniknutiu do čistej vody.
– mení minerálnu štruktúru vo vode – vápenaté soli sa premieňajú na aragonit (aragonit – forma vápnika, ktorú môže telo ľahko absorbovať).

Zlepšuje farbu a chuť vody a odstraňuje nepríjemné pachy.

Životnosť náplne ARAGON  300- 500 l
Celkový zdroj ARAGON – 3000 l
Teplota čistenia vody – + 40C
Filtračná rýchlosť – 1,5 l / min
Požadovaný tlak vody – 0,5

Pri výbere správnych filtrov a úprav Vám radi poradíme. Venujeme sa každému  zákazníkovi individuálne formou bezplatného poradenstva.

Z tohoto dôvodu nefungujeme ako e-shop.

V prípade záujmu o naše produkty nás prosím kontaktujte  na adrese zdraviezvody@gmail.com alebo telefonicky na +421 940 650 450.